Tréninkové skupiny - Waystone

      Tréninkové skupiny

      Podzim 2021

      Jan Mergl

      Pondělí 16:00 – 17:00 Pondělí 17:00 – 18:00 Úterý 16:30 – 18:00
      Majer Tomáš Hanibal Adam Hanibal Dan
      Majer Filip Čepeláková Natálie Vávrová Adéla
      Farhan Adam Tonka Bohuslav Vávra Jakub
      Špaček Jacob Grim Matěj Janout Michal
      Lukavská Anna Klukavý Kristián Čepeláková Tereza
      Vaňourek Petr Martan Matyáš

       Martin Vancl

      Pondělí 16:00 – 17:00 Úterý 15:00 – 16:00 Úterý 16:00 – 17:00 Čtvrtek 17:00 – 18:00
      Hrdličková Isabella Kratochvíl Pavel Tegi Dominik Hrdličková Vici
      Ženíšková Adéla Kratochvílová Lea Zscherp Alex Trjbalová Vanessa
      Tylová Táňa Preisinger Max Bůžek Jan Ženíšková Kateřina
      Bendová Viki John Petr Škubal Ondřej Soukupová Daniela
      Havlová Adéla Bruml Adam Bůžková Barbora
      Novák Matyáš

      Jiří Janda

      Pondělí 16:00 – 17:30 Středa 16:00 – 17:00 Čtvrtek 17:00 – 18:00
      Macek Šimon Beran Sebastian Strausswald Matyas
      Meinzr David Strausswald Natali Gessler Thomas
      Zamazal Patrik Suchá Eliška Mai David
      Zahradník Marek Zeman Vojtěch Suchý Šimon
      Zahradník Jakub Vaněk Jiří
      Horský Juraj

      Jan Šedivec

      Pondělí 16:00 – 17:00 Úterý 17:00 – 18:00 Středa 17:00 – 18:00 Čtvrtek 15:00 – 16:00
      Novák Tadeáš Skácel Přemysl Jára Jaroslav Dubišár Jan
      Hrdina Aleš Sniegoň Jan Vybíralová Vanessa Dubišár Pavel
      Hrdina Adam Vágner Lukáš Abrahám Mikuláš Dubišár Josef
      Černý Matyáš Petřík Albert Hošek Tomáš Plzáková Sofie
      Bauer Jonáš Vašica Štěpán Havelka Max Plzáková Tereza
      Pressl Marek Nechutná Ema

       

      Čtvrtek 16:00 – 17:00 Čtvrtek 17:00 – 18:00 Pátek 15:00 – 16:00 Pátek 16:00 – 17:00
      Pešek Petr Bartáková Lili Mai Cao Ema Dezort Radim
      Pešková Veronika Bastl David Kinkor Tomáš Dezort Antonín
      Rušavý Zdeněk Sniegoň Jan Presslová Karla Knorová Anežka
      Rastcha Samuel Rada David Hoang Matěj Vantuch David
      Novák Tobiáš Bečkovská Viktorie Presslová Tina Aubrecht Dominik
      Novák Sebastian Kosohorský Vilém
      Vantuchová Nikola

      Robert Houdek

      Pátek 15:00 – 16:00
      Trhlík Samuel
      Schader Jakub
      Král Kevin
      Hladeček Dominik

       

      David Soukup

      Čtvrtek 16:30 – 18:00
      Čechová Gabriela
      Bílý Lukáš
      Hřídel Jan
      Dudek Oliver